Tarłowski
+48 691 354 255

Skład opałowy

W ofercie naszego składu opału znajdą Państwo wysokiej jakości węgiel, ekogroszek, koks i pellet.

Najwyższej jakości węgiel luzem, wydobywany jest w kopalni Piast. Składowany jest w zadaszonych boksach, dzięki czemu  jest pozbawiony wilgoci, niezależnie od warunków atmosferycznych. Węgiel charakteryzuje się średnią zawartością popiołu oraz siarki, co sprawia, że jest wydajnym paliwem stałym.

Dostępny węgiel luzem:

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo workowany węgiel i ekogroszek od renomowanych dostawców. Ten typ opału również składowany jest pod zadaszeniem, co gwarantuje, że jest suchy:

Z uwagi na potrzeby klientów w naszym składzie opału można zakupić również brykiet węglowy oraz brykiet drzewny RUF i Piki Key, będący mieszanką trocin drzew liściastych i iglastych. Jest więc bezpieczny dla środowiska i ludzi.

W przypadku zainteresowania pelletem dostępne są aż trzy jego rodzaje: "Olczyk" klasy A1 EN plus 6 mm i jasny sosnowy o kaloryczności ≥ 16.500 MJ/kg (4,6 kWh/kg) i zawartości popiołu poniżej 0,7% oraz pellet Biały Jeleń A1 EN PLUS 6 mm. Tego rodzaju opał jest ekologicznym źródłem energii o niskiej emisji CO2.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...