Tarłowski
+48 691 354 255

Spedycja w firmie Transbrat

Skuteczna i odpowiedzialna spedycja stanowi jeden z priorytetowych zadań, jakie stawiają sobie bracia Piotr oraz Paweł Tarłowscy, właściciele firmy transportowo-sprzedażowej Transbrat. Przedsiębiorstwo w ramach swoich usług oferuje profesjonalne organizowanie przewozu różnorodnych towarów za granicę na obszarze Europy oraz na terenie Polski. Ponad 20-letnie doświadczenie w tym zakresie, zaufanie wielu stałych klientów oraz fachowa obsługa pokazują, że Transbrat stanowi przedsiębiorstwo spedycyjne, jakiemu warto zaufać.

Rzetelność oraz punktualność dostaw stanowią ważne punkty, które są realizowane w firmie braci Tarłowskich. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej kadrze kierowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy za kierownicą oraz wykazują znajomość wielu tras na terenie Europy. Transbrat w odpowiedzialny sposób podchodzi do towarów, jakie klienci powierzają do spedycji.

Zaletą usług spedycyjnych oferowanych przez firmę są rozsądne ceny oraz możliwość transportowania różnorodnych towarów. Jest to możliwe dzięki dobremu wyposażeniu taborowemu, w którego skład wchodzą nowe samochody.

Posiadane przez firmę Transbrat naczepy umożliwiają transport i spedycję towarów charakteryzujących się wysokim gabarytem o ładowności do 25 ton, natomiast samochody wyposażone w plandeki otwierają możliwość transportowania kontenerów.

Osoby zainteresowane organizowaniem przewozu towarów w firmie Transbrat mogą cieszyć się profesjonalną obsługą i podejściem uwzględniającym ich indywidualne potrzeby oraz oczekiwania.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...