Tarłowski
+48 691 354 255

Materiały budowlane

Nasz skład budowlany Tarłowski Podhale oferuje materiały od renomowanych producentów w przystępnej cenie, niezbędne do budowy oraz remontu. Doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie odpowiednich warunków zakupowych dla naszych klientów oraz przekonało, że warto inwestować w towar najwyższej jakości

Zajmujemy się całościową obsługą klienta, począwszy od sprzedaży, na dostarczeniu zamówionych produktów kończąc. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. 

W skład naszej oferty wchodzą m.in.:

Każdy klient, który odwiedza nasz skład budowlany, może liczyć na profesjonalne wsparcie obsługi. W razie potrzeby pomagamy obliczyć zapotrzebowanie na poszczególne materiału budowlano-remontowe i doradzamy, które będą najbardziej odpowiednie do zaplanowanych prac.

Jako skład budowlany posiadamy zmagazynowany szeroki asortyment produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zareagować na pilne potrzeby naszych klientów i dostarczyć niezbędne materiały na budowę. Wykorzystujemy w tym celu własną flotę pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz wykwalifikowany personel.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...