Tarłowski
+48 691 354 255

Transport krajowy i zagraniczny

Profesjonalne usługi w zakresie transportu stanowią ważny element działalności przedsiębiorstwa Transbrat. Firma z Podhala jest w tym zakresie aktywna na dwóch polach – w transporcie międzynarodowym oraz krajowym. Przedsiębiorstwo posiada ponad 20-letnie doświadczenie w tym obszarze, ponieważ początki działalności firmy sięgają końca lat 90. XX wieku.

Priorytetem dla braci Tarłowskich, którzy wspólnie prowadzą firmę Transbrat, jest solidność oraz punktualność dostaw. Przedsiębiorstwo odpowiedzialnie podchodzi do powierzonych towarów do przewozu i dba o to, aby nie uległy uszkodzeniom podczas transportu.

Firma Transbrat cieszy się uznaniem wśród stałych klientów, którzy doceniają profesjonalizm świadczonych usług w zakresie transportowania towarów oraz rozsądne ceny. Kierowcy zatrudnieni w przedsiębiorstwie mają bogate doświadczenie w pracy za kierownicą oraz doskonale znają trasy na obszarze Europy.

W skład taboru należącego do firmy wchodzą nowe samochody służące do transportowania różnorodnych produktów i towarów.

Są to:

Firma Transbrat ma do swojej dyspozycji także naczepy umożliwiające transport towarów wysokogabarytowych o ładowności do 25 ton. Dzięki samochodom, które zostały wyposażone w plandeki możliwy jest również transport kontenerów.

Klienci przedsiębiorstwa Transbrat mogą liczyć na indywidualne podejście do stawianych wymagań i oczekiwań względem usług transportowych świadczonych przez firmę braci Tarłowskich.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...