Tarłowski
+48 691 354 255

Transbrat - polska firma z Podhala

Przedsiębiorstwo Transbrat jest rodzinną firmą prowadzoną przez braci Piotra oraz Pawła Tarłowskich na terenie Małopolski w regionie podhalańskim. Transbrat funkcjonuje na polskim rynku już ponad 20 lat, ponieważ pierwsze kroki w zakresie prowadzonej działalności miały miejsce w 1998 roku. Siedziba główna firmy jest zlokalizowana w mieście Nowy Targ.

Głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa prowadzonego przez braci Tarłowskich jest sprzedaż materiałów opałowych takich jak ekogroszek w różnych wariantach, węgiel, pellet oraz brykiet. Produkty te pochodzą od znanych i renomowanych dostawców.

Oprócz materiałów typowo opałowych przedsiębiorstwo Transbrat zajmuje się także dystrybucją kamienia ozdobnego, który znajduje zastosowanie w ogrodach. W ofercie sprzedażowej znajdują się także inne artykuły do ogrodu jak np. ziemia pod iglaki czy gazony betonowe różnej wielkości, a także materiały przydatne podczas remontów i budowy domu (m.in. putaki, rury kanalizacyjne oraz przepustowe czy materiały sypkie typu piasek).

Poza sprzedażą towarów, bracia Tarłowcy dostarczają także na rynek krajowy oraz międzynarodowy usługi w zakresie transportu oraz spedycji – w tym wysoko gabarytowej do 25 ton. Znajdujące się w posiadaniu firmy samochody zostały wyposażone w plandeki i doskonale nadają się do transportowania kontenerów.

Zadaniem firmy jest dostarczenie na rynek profesjonalnych usług oraz produktów związanych z transportem, spedycją, składem opałowym, budownictwem i ogrodem. Klienci oraz osoby współpracujące z Transbrat mogą liczyć na uprzejme przyjęcie oraz podejście uwzględniające indywidualne potrzeby oraz oczekiwania.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...